In de wereld van ICT-rekrutering, waar verandering van werkgever vaak gezien wordt als vooruitgang, is zes jaar bij dezelfde werkgever eerder een uitzondering dan de regel. Toch is dat precies wat Céline met trots kan zeggen: intussen al zes jaar een vaste waarde bij Amandis. En dat is geen toeval.
“Als recruiter help ik mensen de stap te zetten naar iets nieuws. Maar dat betekent niet dat ik verandering als enige weg naar groei zie. Ik geloof net zo sterk in de kracht van blijven. Blijven groeien binnen éénzelfde organisatie, blijven leren, blijven bouwen aan relaties en aan vertrouwen. Hier bij Amandis krijg ik daar alle ruimte voor.”
Wat haar motiveert? Céline gaat voluit voor lange termijn relaties: met haar kandidaten, haar klanten én haar collega’s. Voor haar is het niet voldoende om de juiste match te maken; ze wil bijdragen aan trajecten waar mensen zich verder kunnen ontplooien. Zo streeft ze niet alleen naar kwaliteit in selectie, maar ook naar een hoge retentie bij haar klanten.
“Ik wil dat kandidaten zich thuis voelen bij onze klant en dat ze er kunnen blijven bouwen aan hun toekomst. Maar even belangrijk is dat onze klant op lange termijn kan rekenen op geëngageerde, kwalitatieve medewerkers die mee het verschil maken. Daar haal ik zelf ook voldoening uit: wanneer beide partijen écht vooruit geholpen worden.”
Een mooi voorbeeld daarvan kreeg Céline onlangs zelf te horen toen ze op LinkedIn haar werkjubileum deelde. Kort daarna stuurde een kandidaat haar een berichtje: ze had de post gezien en besefte plots dat ze zelf ook bijna zes jaar bij dezelfde werkgever aan de slag is – dankzij de bemiddeling van Céline. Intussen is ze er zelfs doorgegroeid van Business Analist naar IT Manager.
“Zo’n berichtjes doen me oprecht plezier. Dan weet je: ik heb mijn job goed gedaan. Het is fijn om te zien dat zowel de kandidaat als de klant écht tevreden zijn en elkaar versterken op lange termijn.”
De afgelopen zes jaar kreeg Céline bij Amandis het vertrouwen om haar eigen stijl te ontwikkelen, haar expertise te verdiepen en duurzame relaties uit te bouwen. In een omgeving waar authenticiteit wordt gewaardeerd en initiatief wordt aangemoedigd, vond ze precies wat ze zelf ook voor anderen nastreeft: de juiste match.
Ook Bart Menschaert van HR Power ziet hierin een krachtig voorbeeld van duurzame HR:
“Retentie is cruciaal voor kmo’s, omdat het behouden van getalenteerde medewerkers de continuïteit van de bedrijfsvoering waarborgt en de kosten van werving, selectie en opleiding zo onder controle blijven. Het voorbeeld van Céline is hier typerend. Ze is een enthousiaste dame die gaat voor de juiste match tussen klant & kandidaat, en ze weet dat succes onmogelijk is als ze die opdracht niet met plezier invult. Dat plezier en die voldoening krijgt ze door te blijven geloven in zichzelf, in de organisatie en in de kansen die ze daar krijgt. Een win-win voor zowel Amandis als Céline, maar in dit geval ook voor de klant en de kandidaat 😉.”
Een passende quote hierbij: “Het goede komt naar degenen die wachten. Het betere komt naar degenen die niet opgeven. En het beste komt naar de mensen die erin blijven geloven.”
Dankzij Céline’s inzet, enthousiasme en authenticiteit is ze een vaste waarde binnen Amandis. Wij zijn dan ook bijzonder trots haar in ons team te hebben.
En gelukkig: ze is nog lang niet uitgegroeid. Op naar nog vele boeiende jaren!
Op zoek naar een duurzame match of nood aan HR-ondersteuning?
We denken graag met je mee. Neem gerust contact op met ons voor hulp bij het vinden van het juiste talent, of met onze partner HR Power – gespecialiseerd in generalistische HR ondersteuning voor groeiende kmo’s. We helpen je graag verder!